Adopcja

 

Przedstawiamy zwierzaki szukające nowego, dobrego domu. 

Obecnie są one pod opieką Fundacji Psia Duszka. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Wszelkie informacje na temat psiaków:  tel: 694132231 Fundacja „Psia Duszka”.

Przypominamy także, że w gabinecie Na Południowej zwierzęta adoptowane traktowane są w szczególny sposób. Więcej informacji tutaj: Na Południowej wspieramy adopcję.


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

IMG_8422 (853x1280)   


 

 

 

IMG_8488 (832x1280)

 

IMG_6943 (1097x1280)


 

 

 

 


 

 

 

IMG_2513Roksi to skromna, grzeczna, maleńka sunia.  Jest niesamowicie subtelna i łagodna.              W zabawie jest bardzo delikatna, to wymarzona psina do domu z dziećmi. Uwielbia ludzi, dzieci, świetnie dogaduje się z każdym psem i kotem. Psinka jak marzenie :)  Roksi jest wesolutka i milutka, lubi się bawić i lubi pieszczoty, jest bardzo potulna, na ludzkie towarzystwo reaguje wesołym merdaniem ogonka. Nauczona życia w domu, nie brudzi i niczego nie niszczy. Jest wspaniałą i sympatyczną sunią, jej pogoda ducha od razu powoduje uśmiech na twarzy. Nie boi się jazdy samochodem, u weterynarza również spisuje się wzorowo. Umie chodzić na spacery na smyczy. Kastracja: tak.  Data urodzenia: 20.05.2014 r.


 

Mówią na mnie Tequila 😉DSC_0247a

Czy Ty jesteś domem, na który czekam? ♥ Ja jestem wyjątkowej urody sunią, średniego wzrostu, gibką, zwinną, szczuplusieńką. Wyglądam jak modelka. Już dorosłam, nie mam w głowie głupot. Do pełnego ustatkowania brakuje mi tylko domu. Mój opiekun w hotelu bardzo mnie lubi i chwali. Wszystkim powtarza, że jak przyzwyczaję się do nowego właściciela to będę wiernym i oddanym psem (to znaczy sunią oczywiście!). Od siebie mogę zaoferować Ci aportowanie piłeczki, czarowanie sztuczkami… Lubię takie wspólne zajęcia. Nawet frisbee złapię! Nie pogardzę czułościami, możesz mnie głaskać i smyrać po główce, miziać po boczkach. Choć jestem kobietą, to nie mam humorków i nie obrażam się. Nie lubię konfliktów, więc nie zaczepiam innych. Chociaż czasem sobie szczeknę, w końcu kobieta musi mieć ostatnie słowo, prawda? Zapraszam Cię do siebie, żebyś mnie lepiej poznał, może Cię w sobie rozkocham na wspólnym spacerku. Przestań się zastanawiać i dzwoń! To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!                                                                                                                

Data urodzenia: 15-05-2011                                                                                                          

Wzrost: 48cm                                                                                                                              

Psy:tak


 

DSC_0771aHej! Jestem Mini, mówią na mnie Mini-ratka:) 
Jestem bardzo poręczna, możesz wziąć mnie na kolana i oglądać ze mną telewizję. Uwielbiam leniuchować. Chętnie wypełnię czas i miejsce w sercu jakiejś miłej Pani, bo najlepiej czuję się w towarzystwie kobiet. Mogę mieszkać z kotami i innymi psiakami, nie lubię się kłócić, taka ze mnie pacyfistka. Mam już za soba wizyty u weterynarza i jazdę samochodem i powiem szczerze, że da się to przeżyć. Jestem zdrowa, dobrze odzywiona, wykastrowana i zaszczepiona. Bardzo ładnie chodzę na smyczy, jestem grzeczna i utrzymuje czystość w domu. Gorąco się polecam.


Data urodzenia:2009-11-15
Wzrost: 33cm, waga: 6,5 kg, kastracja: tak
Koty: tak, psy: tak, suki: tak
Charakter: miła, pieszczocha, delikatna, wrażliwa

DSC_0618a (905x1280)Heja, jestem Kodi! 
Szukam domu pędzikiem. Może wyglądam trochę jak ten Reksio z bajki, ale jestem od niego ładniejszy i na pewno mądrzejszy. Ostatnio jakieś babeczki odpięły mi łańcuch i… czuję, że żyję! Chodzę na spacery, poznaję ludzi i psy!Nie wiedziałem, że tak można. Cieszę się, że ludzie pomogli mi i szukają domu. Wiecie… ja dopiero poznaję świat. Nie wiedziałem, że jest taki duuuży, tyle w nim innych psów i ludzi. Powoli się rozkręcam. Z charakteru jestem potulny jak baranek. Kocham to, co już mam i nie zamierzam warczeć na ręce, które mnie głaszczą, oj nie! To takie przyjemne… Uczę się chodzić na smyczy, ale łańcucha nie chcę więcej widzieć na oczy swe! Smycz jest w porządku, można się przyzwyczaić. Dziękuję opiekunom wirtualnym za możliwość zabrania mnie z budy i proszę o dom! Szukam domu, w którym nikt nigdy nie będzie mnie traktował jak rzecz. Chcę być kochany i chcę być członkiem rodziny. Nie proszę o wiele… Dbaj o mnie, głaszcz, zabieraj na spacery, a zyskasz najwierniejszego przyjaciela pod słońcem:)

DSC_0653aPAGI jest chyba najweselszym czarnym kudłaczem na ziemi:)
Z radości na widok człowieka cały się trzęsie i roznosi go radość.
Głaskania, smyrania nie ma dość. Po takim powitaniu chętnie maszeruje na spacer, gdzie zaprasza do wspólnej zabawy piłeczką. Pagi jest zdecydowanie zwariowany na punkcie swojej ukochanej piłeczki. Przywiązuje się do ludzi i na bezpiecznym terenie może być spuszczany ze smyczy. Biega wtedy z piłeczką pełen szczęścia. Z charakteru jest bardzo przyjazny, pozytywny, towarzyski. Toleruje każdego człowieka, małe dzieci również. Mimo, że bywa podekscytowany to bardzo szybko się uczy, jest bystry i niezwykle inteligentny. Na szkoleniu 
z zakresu podstawowego posłuszeństwa uzyskał maksymalną ilość punktów.
Pagi jest nauczony życia w domu. Nie brudzi, nie niszczy, potrafi zostać sam (tylko on i jego piłeczka ;)) Polubi każdego psa po umiejętnym poznaniu, więc może iść do domu, w 
którym jest piesek lub suczka.
Urodzony: 30.08.2011
Waga: 17 kg
Wzrost: 47 cm
Kastracja: tak
Pagi jest zaczipowany i zaszczepiony.

IMG_7821 (1280x853)Piorun to fantastyczny, dwuletni pies, prawdziwy żywioł spragniony wrażeń.
Niczego się nie boi, jest pewny siebie i śmiało idzie przez świat.
Szuka ludzi aktywnych i energicznych tak jak on. Stworzy wspaniały dream team 
z osobami uprawiającymi jakiś sport, do 
którego Piorunek mógłby się przyłączyć, np. bieganie, jazda na rolkach, rowerze itd. To prawdziwy psi trener personalny 😉
Świetnie spisze się na górskich szlakach, podczas wspólnych wędrówek. Ten piękny pies jest zwinny i sprytny, a z charakteru bardzo przyjacielski. Łagodny i grzeczny wobec ludzi, toleruje dzieci. Będzie fantastycznym przyjacielem rodziny i towarzyszem wspólnych zajęć! Piorun potrzebuje dużej aktywności, by spożytkować energię, ale osoba aktywna nie powinna mieć z tym problemu. Zyska wspaniałego towarzysza ulubionego sportu, uśmiechnięty, piorunowy pychol i wiernego przyjaciela. Mimo swojej energii Piorun bardzo ładnie chodzi na smyczy i grzecznie podróżuje samochodem. Jest nauczony czystości.
Kastracja: tak

Hilton (Kopiowanie)Hilton to sama słodycz i radość.
Jest młodym i energicznym pieskiem - jeszcze dzieciakiem. Miał marzenie zostać pięknym labradorem, ale niestety nie udało mu się urosnąć 😉
Z charakteru jest miły i bardzo towarzyski, wspaniale się czuje w towarzystwie ludzi, przepada za kontaktem z człowiekiem. Hilton ma łagodne i przyjazne usposobienie, jest grzeczny i kochaniutki. To miziak i przytulas.
Chętnie zaprosi na wspólny spacer lub do wspólnej zabawy - lubi w ten sposób spędzać czas.
To dobry sposób na wykorzystanie jego energii.
Wie, że na spacery chodzi się na smyczy.
Hilton będzie średnim psem do wysokości kolan.


Urodzony: 04.2015
Kastracja: tak

13063076_453015361564701_3127118520184950109_o